افزایش 20 درصدی فروش پروژكتورهای بنكیو در خاورمیانه برای فصل دوم 2011

بر اساس گزارش موسسه Future Source برای فصل دوم سال 2011، شركت بنكیو عرضه كننده انواع محصولات دیجیتال، به عنوان برترین برند تولید كننده پروژكتور در آسیا اقیانوسیه، خاورمیانه، و آفریقا شناخته شد.

طبق این گزارش فروش پروژكتورهای بنكیو در خاورمیانه، هم در سود و هم در تعداد واحد فروخته شده، در فصل دوم 2011، در مقایسه با سال قبل 20 % افزایش یافت. همچنین تا پایان فصل دوم 2011، بنكیو با افزایش 23درصدی سهم بازار، برند شماره یك تولید كننده پروژكتور در عربستان بوده است.

با 13% از كل سهم بازار، بنكیو دومین برند برتر تولید كننده پروژكتور در تمام خاورمیانه و آفریقا است.

مانیش بَكشی، مدیر كل بنكیو در خاورمیانه و آفریقا اظهار داشت: "آخرین رتبه بندی، جایگاه بنكیو را به عنوان رهبر بازار تقویت كرد. ما با فناوری های خلاقانه مان، پیشرو بخش آموزش و پرورش در منطقه ای هستیم كه پروژكتورهای بنكیو در اولویت قرار دارند. ما در حال حاضر برترین برند تولید كننده پروژكتور در بخش آموزش و پرورش در آسیا اقیانوسیه هستیم و بر پایه این موفقیت به راه خود ادامه می دهیم."

وی در ادامه افزود: "ما رشد چشمگیر 1030% را در سال 2011 نسبت به سال 2010 در ایران داشته ایم كه این نشان می دهد كه چقدر بازار ایران برای ما مطلوب است. همچنین توانستیم با تمركز بر شركتهای خصوصی و دولتی و با توزیع 25000 دستگاه پروژكتور، رتبه نخست را با كسب 15% از كل بازار ایران از آن خود كنیم."

موسسه Future Source در گزارش خود اعلام كرده است كه پروژكتورهای بنكیو با 6/12 % از سهم بازار در رتبه دوم باقی مانده است. بنكیو رتبه دومی را به خاطر عملكرد خوب خود در بخش آموزش و پرورش با داشتن 21% از سهم بازار كسب كرده است و همچنین در بخش پروژكتورهای سه بعدی رتبه نخست را به خود اختصاص داده است. این موفقیت ها موقعیت بنكیو را به عنوان معتبر ترین برند در صنعت ساخت پروژكتور، مستحكم كرد.

در هند، بنكیو با 20% از سهم بازار از جایگاه با ثباتی برخوردار است و نرخ رشد در فصل دوم سال نسب به فصل قبل، 5/26 % بوده است. در اندونزی بنكیو با بیشترین رشد بازار، برای چهار سال پی در پی، برند شماره یك بوده است.

آدریان چانگ، مدیر بنكیو در آسیا اقیانوسیه می گوید: "رشد 33 درصدی سال به سال در مجموع بازار در دسترس، نشان می دهد تا چه اندازه بازار هند مطلوب است. بنكیو با تلاش مستمر در ارتقا دادن بخش مربوط به آموزش و پرورش توسط فعالیت های بازاریابی، باعث رشد سریع این بازار شده است.  از طرف دیگر اندونزی نیز بازار مهمی در آسیا اقیانوسیه محسوب می شود چراكه بنكیو در این كشور برای چهار سال پی در پی برند شماره یك است."  

 بنكیو قصد دارد تا برای نیمه دوم امسال از محصولات متنوع خود برای بخش های مختلف بازار و برای انواع سلیقه، رو نمایی كند. این شركت در نظر دارد تا از مدارس برای ایجاد فضای آموزشی با كیفیت تر حمایت كند. از اینرو سعی دارد پروژكتورهایی با مصرف انرژی كمتر، روشنایی بهینه تر و ویژگیهای كنترل شبكه، عرضه كند. بنكیو همچنین قصد دارد پروژكتورهای مخصوص نمایش در فاصله كوتاه خود را كاملتر كند و ضریب دقت آن را از 3/0 به 9/0 افزایش دهد. تجهیز شدن با فناوری های خلاقانه روز دنیا منجربه افزایش موفقیت های بنكیو در عرضه محصولات جدید در بازار پروژكتور خواهد شد.  


نظرات کاربران :


All Right Reserved :