بنکیو، تلویزیون های LED سری E خود را برای خانواده هایی كه به زندگی مدرن و چیدمان منزل اهمیت می دهند، عرضه كرد تا بدین ترتیب تاریك ترین لحظات زندگی، رنگی نمایش داده شود.

 

  فارغ از نورهای اضافه! درخشندگی و بازتاب نورهای اطراف اتاق، می تواند لذت تماشای تصاویر واقعی را از بین ببرد. فناوری برتر استفاده شده در صفحه های بازدارنده انعكاس نور در تلویزیون های سری E، با كاهش بازتاب نورهای مزاحم اتاق، باعث افزایش 3/27 درصدی كنتراست نسبت به تلویزیون های دیگر میشود. بنابر این استاده كنندگان تلویزیون های LED سری E می توانند از تصاویری با رنگ های واقعی و بدون مزاحمت برای چشم ها، لذت ببرند. 

 

  صفحه های بازدارنده انعكاس نور، پوشش مخصوصی است كه از فناوری نانو در ساخت آن استفاده شده و با قرار گرفتن بر روی صفحه مصطح شیشه ای، موجب انتقال تصاویری با كنتراست بالا، حتی در اتاقی كه مملو از نور است، می شود. این صفحه ها با سطح مشكی كریستالی و فوق براق خود، به طراحی ساده فلزی تلویزیون های سری E بنكیو، جلوه خاصی بخشیده و آن را به یك شاهكار برای استفاده در كنار زیباترین لوازم خانه تبدیل كرده است.

   كسانی كه فناوری چشم مصنوعی Senseye® منحصر به فرد بنكیو را لمس نكرده اند، تجربه دیدن تصاویر واقعی را از دست داده اند. سیستم پیشرفته تنظیمات رنگ در 28 حالت مستقل، باعث شفافیت هر نمایی می شود. فناوری Senseye® تصاویری واقعی تر، عمیق تر و غنی تر برای بینندگان بهمراه می آورد.

Senseye

 

   تلویزیون های سری E به ورودی USB مجهز شده است، و امكان استفاده آسان از سایر وسایل دیجیتال را برای دیدن فیلم، عكس و شنیدن موسیقی، فراهم كرده است. با بهره بردن از فناوری SRS JoySurround در سری E بنكیو، مصرف كنندگان می توانند از كیفیت صدای دو بلندگوی پیشرفته 8 واتی و یك subwoofer 10 واتی برای افزایش موثر قدرت بیس، لذت ببرند.

srs Benq

   فناوری چراغ پشت صفحه نمایش تلویزیون های LED بنكیو سری E، كنتراست حركتی بالایی با نسبت 1,000,000:1 بین روشن ترین و تاریك ترین نقاط به وجود آورده است تا تصاویر عمیق تری را در یك صفحه فوق العاده باریك نمایش دهد، كه می تواند نور را با شدت موثرترو بالاتری با كمترین مصرف انرژی، انتقال دهد. نیازی به گفتن نیست كه این امر، تصاویر متحرك را روان تر و دقیق ترنمایش می دهد. فناوری چراغ پشت صفحه نمایش در كنار فناوری انحصاری Senseye® بنكیو، هر تصویر را با نسبت نور مناسب، عمق كافی و جزئیات دقیق نمایش می دهد. این تلویزیون های LED، Full HD 1080P سری E با قابلیت برطرف كردن نقاط محو در حركت، بر روی پنل های 10 بیتی ساخته شده و در حالت سینمای واقعی 24P، عرضه می شود. با به كار بردن پنل های 10 بیتی، تراكم میان رنگ های مجاورهم به نحوی روان تر خواهد شد. زمانی كه در حالت سینمای واقعی 24P (نمایش 24 فریم در ثانیه) از طریق كابل HDMI فیلمی به نمایش درمی آید، این قابلیت با دو برابر كردن تعداد فریم ها، نماهای مصنوعی و غیر واقعی را كاهش می دهد. این توانایی به همراه دیگر ویژگی ها ی ذكرشده در تلویزیون های سری E، تجربه سینمایی جدیدی را برای بینندگان در منزلشان به ارمغان می آورد.  

 


نظرات کاربران :


All Right Reserved :